Чудеса. У Флориді очікується дощ з ігуан

Чудеса. У Флориді очікується дощ з ігуан

З настанням холодів ігуани засинають на деревах і падають людям на голову (Фото:pexels)

З настанням холодів у Флориді прогнозують незвичайне явище: з дерев почнуть падати замерзлі ігуани. І ні, це не жарт.

Зелені ігуани для Флориди є інвазивним видом. Фактично, вони освоїли місцеву екосистему після того, як їх викинули на вулицю недбайливі любителі екзотичних вихованців.

Тварини освоїлися в місцевих широтах і з задоволенням розплодилися. Але клімат Флориди все ж занадто холодний для південноамериканських рептилій. Тому з настанням холодів вони впадають у сплячку і частенько падають з дерев, де зазвичай живуть, на перехожих.

Небезпека в тому, що жалісливі американці часто намагаються врятувати тварину, відігрівши її. Але розморозившись, ігуана найчастіше впадає в агресію і може завдати каліцтва своєму рятівникові.

Екологи закликають до обережності та застерігають від наближення до заморожених ігуан, рекомендуючи передати їх у місцеві центри дикої природи або ветеринарні організації. Для цього обов’язково рекомендують використовувати котячу переноску, а не нести земноводне в руках.

Місцева влада приєднується до цієї рекомендації і радить жителям штату не проявляти самодіяльність. Вона розповіла про випадок, коли чоловік назбирав замерзлих і сплячих ігуан у свій автомобіль, щоб потім убити їх і з’їсти. Але опинившись у теплому салоні, ящірки одразу ж прокинулися і почали поводитися неспокійно, спровокувавши дорожньо-транспортну пригоду.

Чудеса. У Флориді очікується дощ з ігуан

Читайте про це у новому номері NV, що можна придбати тут

Чудеса. У Флориді очікується дощ з ігуан