Нові можливості Instagram. Чотири поради для вашого профілю у 2023 році

Нові можливості Instagram. Чотири поради для вашого профілю у 2023 році

Лайфхак для Instagram, який справді може зробити ваш профіль унікальним (Фото:Luke van Zyl/Unsplash)

Instagram – це один з найпопулярніших додатків для обміну зображеннями і  через попит на платформі існує  жорстка конкуренція на платформі.

Щоб допомогти вам виділитися, ми вирішили поділитися надсекретними порадами та прийомами Instagram, щоб зробити вас помітнішими на платформі.

Соціальна мережа Instagram завжди прагне зробити користування своїм застосунком максимально зручним та захоплюючим.

Сьогодні ми розкриємо декілька секретів, які допоможуть вам краще керувати цим популярним застосунком і отримати від Instagram.

Додайте музику до ваших сторіз

Немає прямого способу додати музику до ваших Instagram Stories. Але Instagram надає музичну наклейку, яка може зробити роботу за вас. Ви можете додати будь-яку музику до своїх Instagram Stories за допомогою музичної наклейки.

Під час створення історії торкніться піктограми наклейки та виберіть музичну наклейку. Торкніться назви музики, щоб додати її до своєї історії. Ви навіть можете пересунути повзунок, щоб знайти шматок з пісні, який ви хочете додати.

Додайте шрифт

Лайфхак для Instagram, який справді може зробити ваш профіль унікальним. Ви вже можете додавати емодзі до біографії під фотографією профілю, але клавіатура обмежує вашу творчість саме тут.

Використовуючи спеціалізовані вебсайти сторонніх розробників, ви можете скопіювати ще деякі спеціальні шрифти, які рідко зустрічаються в спільноті Instagram. Додайте новий шрифт в Instagram за допомогою такого вебсайту, як LingoJam.

Зайдіть на сайт на своєму телефоні, введіть потрібний текст біографії в текстове поле ліворуч, і ви побачите, що той самий текст біографії різними шрифтами з’явиться праворуч.

Увімкніть сповіщення про публікації в Instagram

На Instagram є облікові записи, які вас особливо цікавлять. Це можуть бути облікові записи конкурентів, за якими ви стежите, або бренди та користувачі, які надають вам натхнення для створення власного вмісту. У вас є можливість отримувати сповіщення, коли ці користувачі публікують новий контент.

Для активації сповіщень перейдіть на сторінку облікового запису, відкрийте одну з публікацій, натисніть на значок трьох крапок у верхньому правому куті і оберіть опцію Увімкнути сповіщення про публікації. Тепер ви будете завжди в курсі їхнього нового контенту!

Як зберегти анонімність в інстаграмі

Ви коли-небудь цікавилися обліковими записами на Instagram і  випадково натискали лайк на одній з їхніх фотографій?

Можливо, у вас так було і це не дуже приємно.

Щоб цього уникнути, перш за все, завантажте необхідний контент, коли у вас є доступ до Wi-Fi або мобільних даних.

Далі, переключіть свій телефон в режим «польоту», це дозволить вам переглядати попередньо завантажений контент, при цьому ваша активність залишиться прихованою і без доступу до Інтернету.

Максимально використовуйте свою біографію в Instagram

Усі ми знаємо, що в біографію можна додати лише одне посилання. Що робити, якщо ви хочете поділитися своїм Twitter, Pinterest і TikTok, але Instagram змушує вас вибрати одне посилання?

Нові можливості Instagram. Чотири поради для вашого профілю у 2023 році

Дайджест NV Преміум Безкоштовна email-розсилка лише відбірних матеріалів від редакторів NV Розсилка відправляється з понеділка по п'ятницю

Не хвилюйтеся, ми дамо вам ще одну пораду для Instagram. Використовуйте Taplink, щоб додати кілька посилань до своєї біографії в Instagram і підвищити кількість підписників.