Огляд житлового комплексу La Manche

Бажаєте купити квартиру у престижному житловому комплексі, де сусіди вам не надокучають, а навпаки поділяють спільні інтереси? Тоді вам ідеально підійде клубний будинок у ЖК La Manche, який відповідає найвищому рівню якості та статусності.

Що означає клубний будинок?

Що ж це означає – жити в клубному будинку? Які відмінності від звичайних апартаментів? La Manche, як представник такого типу будівлі, розроблений як закрита спільнота з обмеженою кількістю квартир і ретельним добором мешканців, оскільки має на меті зібрати людей схожими за цінностями, родом діяльності, аби забезпечити максимальний комфорт жителів.

Усі постояльці житлового масиву мають доступ до преміальних послуг і зручностей, таких як, наприклад, ландшафтний парк з власною гриль-зоною, де ви можете організувати неймовірний пікнік з друзями, або взимку зігрітися від непогоди. Також наявний просторий паркінг для автомобілів і простір для зберігання транспортних засобів найменших мешканців житлового комплексу – колясок.

Життя в клубному будинку La Manche означає легкий доступ до всіх історичних пам’яток Подолу, набережної Дніпра, Контрактової площі й Андріївського узвозу. Така унікальна можливість дозволяє зануритися в культурне життя столиці, відвідуючи виставки, галереї, театри. кінотеатри, які розташовані неподалік. Близькість до зелених зон, наприклад, як сквер на вулиці Дорошенка, дозволяють насолоджуватися природою не залишаючи міста.

Окрім того, розвинена інфраструктура району гарантує широкий спектр послуг центру столиці, включаючи супермаркети, аптеки, освітні заклади й медичні установи, що робить життя в La Manche максимально комфортним і безпечним. Ось короткий гайд сферою послуг, яка знаходиться поруч із вашим житлом:

  • кафе й кав’ярні: “Liberty Cafe”, “ROCO Sushi”, чайний дім “Just Punk Tea”, “ЇСТЕТИКА”
  • супермаркети, магазини: “SelectO Cafe&Market”, “Коло”, дитячі іграшки — магазин “Na-Na”, “Brille”
  • медичні установи, салони краси: “Face&Figure”, “Fortup Beauty”, “Smart Medical Center”, “Медеор”
  • навчальні заклади: Заклад дошкільної освіти №228, Київський коледж легкої промисловості, Київський університет управління та підприємництва, Спеціалізована школа №181 ім. І. Кудрі з поглибленим вивченням іноземних мов

Найкраще з європейських культур

Клубний будинок поєднує в собі риси англійського, французького модерну та італійської архітектури. При будівництві були використані найякісніші класичні матеріали, такі як мармур, дерево, керамограніт, і метал. Але також були застосовані й сучасні технології у вигляді звукоізольованої підлоги аби позбавити вас від споконвічної проблеми – галасливих сусідів.

La Manche пропонує різноманітність планувань помешкань, що включають одно-, дво- та трикімнатні варіанти з панорамними краєвидами на культурний центр столиці. Тож, наприклад, купити двокімнатну квартиру в такому місці не створює проблем. Це ідеальне місце для тих, хто шукає ексклюзивне житло в історичному серці Києва з усіма вигодами преміумкласу.

Особливістю масиву є дворівневі апартаменти на верхніх поверхах будівлі. На додачу до більшого особистого простору цих квадратних метрів, він стає ще більшим завдяки присутності власної тераси. Такі квадратні метри одночасно поєднують риси й квартири, й власного будинку, пропонуючи мешканцям найкраще з двох опцій. Якщо вас зацікавила ця унікальна пропозиція, то професіонали з агенції нерухомості T.H.E. Capital проконсультують вас з усіх питань.